Toplantı Salonları

Ramada By Wyndham Sakarya Hotel, organizasyonlarınız ve toplantılarınızda size kendinizi rahat ve ayrıcalıklı hissedebileceğiniz üst düzey bir hizmet sunar. Uluslararası Ramada standartlarına sahip topantı odaları ve yüksek teknoloji ile donatılmış Business Centre’ı ile toplantılarınızı en verimli şekilde geçirebilirsiniz. 920 m2 alan üzerinde konumlanan  toplantı merkezimiz, üst düzey teknoloji ile donatılmıştır.Adapazarı Toplantı Salonu

15 Kişilik Kapasitesi ile mini toplantılar için, tasarlanmıştır. Toplantı salonumuz lobi katında bulunmaktadır. İhtiyaç duyulabilecek tüm ses-ışık ve görüntü ekipmanlarıyla sizlere şirket toplantılarınız, seminer ve konferans organizasyonlarınız için profesyonel çözümler sunmaktadır.

Taraklı Toplantı Salonu

25 Kişilik Kapasitesi ile değerli misafirlerimize toplantı, seminer ve eğitim salonu olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duyulabilecek tüm ses-ışık ve görüntü ekipmanlarıyla sizlere şirket toplantılarınız, seminer ve konferans organizasyonlarınız için profesyonel çözümler sunmaktadır.

Sapanca Toplantı Salonu

35 Kişilik Kapasitesi ile değerli misafirlerimize toplantı, seminer ve eğitim salonu olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duyulabilecek tüm ses-ışık ve görüntü ekipmanlarıyla sizlere şirket toplantılarınız, seminer ve konferans organizasyonlarınız için profesyonel çözümler sunmaktadır.

Sakarya Balo Salonu

500 Kişilik Kapasitesi ile değerli misafirlerimize düğün, nişan, kına, balo, toplantı, konferans, seminer ve eğitim salonu olarak tasarlanmıştır. Profesyonel ses-ışık ve görüntü ekipmanlarıyla sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Ayrıca salonumuz 2 bölüme ses geçirmez paravan ile ayrılabilmektedir. 150 kişilik toplantı, seminer ve eğitim salonu olarak da kullanılabilir.