Spa & Wellness

   Önemli ;  


                Covid-19 sebebiyle Sağlık bakanlığının ilgili genelgesi doğrultusunda SPA alanlarının kullanımı için rezervasyon yapılması zorunludur. "Misafirlerimiz gelmeden önce SPA Resepsiyon'dan rezervasyon yaptırmalarını rica ederiz." Çalışma saatlerimiz 09:00 - 22:00 arasındadır. Alanlarımız her kullanım sonrası ve düzenli olarak her iki saatte bir dezenfekte edilmektedir. Alanlarımız sosyal mesafe kuralına uygun olarak konumlandırılmış ve  tüm misafirlerimizi bilgilendirmek adına kurallar ve önlemler uygulanmıştır.


Alanlarında uzman, tecrübeli, samimi, sempatik ekibimiz sizleri yaşamın tüm stresli anlarından uzaklaştıracak, kişiye özel bakımlarla, hem bedeninizi  hem de ruhunuzu dinlendirecek. Uzakdoğu' nun egzotik SPA keyfini Ramada By Wyndham Sakarya Hotel farkıyla yaşayın.

Kişisel bakım ve masaj odalarımızda, anti-stresten selülite , lokal ağrılardan, cilt sorunlarına kadar her türlü sorununuzu size özel hazırlanan programlarımız ile çözecek, sağlık ve güzellik hizmeti sunuyoruz.

Ramada By Wyndham Sakarya Otel bulunduğu bölgenin ihtiyaçlarına karşılık gelecek konsepti ile tüm ıslak alanlarda bayan-erkek ayrı olmak üzere siz kıymetli misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.SPA alanımız 12 yaş ve üzeri tüm misafirlerine aynı standartlarda hizmet vermektedir.

Ramada By Wyndham Sakarya Hotel kalitesini yaşamak için sizleride bekleriz.