TR EN

Haberler / Ramazanda Bize Davetlisiniz

Ramada Sakarya Hotel iş yemeklerinize, galalarınıza , ihtiyaç dahilindeki tüm özel organizasyonlarınıza ev sahipliği etmenin ve tercih sebebi olmanın memnuniyeti içinde , şimdi de yaklaşan Ramazan ayı dolayısı ile İftar yemeği organizasyonlarınıza ev sahipliği edecek,

Ramada Sakarya Hotel’in Türk  mutfağından seçkiler sunan ve klasik Osmanlı yemekleri servis eden otantik mutfağı Ramazana özel iftar yemekleriyle bu yıl da damakları şenlendirecek.

Otelimizin en büyüleyici alanı olan Fransız sokağında, şelale manzarasına  karşı konumlanmış David People Cafe, Ramazan ayı için hazırladığı mükellef set menülerini iftar menüsüyle misafirlerine adeta bir yemek ziyafeti sunuyor.

Bu zengin menülerimizde geleneksel iftariyeliklerin yanı sıra çeşitli sıcak ve soğuk başlangıçlar, ana yemekler ve Ramazana yakışır leziz tatlılar ve enfes Ramazan şerbetimiz sunuluyor. Dileyen misafirlerimiz  a’lacarte menüden yada günün menüsünden de sipariş verebiliyor.

Ramada Sakarya Hotel’de iftar menüleri Ramazan boyunca, meyve suları çay ve kahve dahil kişi başı 45,00 TL ‘den başlayan fiyatlarla siz değerli misafirlerini bekliyor.

Sakarya’nın en stil sahibi Hotel’i Ramada Sakarya Hotel servisi ve menüleriyle sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Rezervasyonlarınız için 0264 666 22 44 yada info@ramadasakarya.com ‘dan bizlere ulaşabilirsiniz.